PL / ENG

Projekt Metropolitan Outlet

Outlet dla całego regionu
Metropolitan Outlet Bydgoszcz to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy, łączący w sobie przestrzeń outletu z hipermarketem. Obiekt wpisuje się w zapotrzebowanie lokalnego rynku oraz preferencje zakupowe mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Nowe centrum wyprzedażowe w Bydgoszczy stworzy atrakcyjną przestrzeń zakupową dostosowaną do zmieniających się oczekiwań klientów i najemców. Doskonała lokalizacja oraz infrastruktura drogowa i kolejowa zapewnią łatwy dostęp do oferty Metropolitan Outlet dla wszystkich mieszkańców regionu.

Za realizację inwestycji odpowiada Metropolitan Investment S.A., pierwszy w Polsce zespół prowadzący projekty na rynku nieruchomości dochodowych dla klienta indywidualnego. Firma posiada w swoim portfolio kilkanaście inwestycji z zakresu nieruchomości komercyjnych. Obiekty handlowe Metropolitan Investment S.A. z powodzeniem funkcjonują już w Warszawie, Białej Podlaskiej, Wiśle i Świeciu. Za komercjalizację i najem powierzchni obiektu odpowiadać będzie The Blue Ocean Investment Group (BOIG).

Wśród najemców Metropolitan Outlet Bydgoszcz znajdą się znane i lubiane marki modowe, sportowe, obuwnicze, sklepy z galanterią skórzaną oraz wyposażeniem wnętrz. Klienci będą mieć do dyspozycji szeroki asortyment znanych polskich i zagranicznych producentów w obniżonych cenach. Ofertę uzupełnią punkty gastronomiczne, usługowe oraz plac zabaw dla dzieci. Niewątpliwym atutem outletu będzie funkcjonujący w nowej odsłonie operator spożywczy Carrefour o powierzchni 3 300m2.

Koncepcja architektoniczna nowej bydgoskiej inwestycji zakłada stworzenie nowoczesnej, przestronnej przestrzeni handlowej, która stworzy nową jakość zakupów w rozpoznawalnej od wielu lat lokalizacji. Wnętrze galerii będzie się wyróżniać ciekawym, nowoczesnym designem przestronnością i funkcjonalnością.

Planowany termin otwarcia jesień 2019 rok.